MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Photo Name Designation Tel Fax Email
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis WAN AHMAD FAZLI BIN WAN KAMIS TUAN YANG DIPERTUA 049762188 04-9766052 wan.fazli@mpkangar.gov.my
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Acquisition Division
Photo Name Designation Tel Fax Email
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 04-9766052 madzita@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Photo Name Designation Tel Fax Email
Haji Suhaimi Bin A Majid Setiausaha 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Haji Suhaimi Bin A Majid Setiausaha 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Personnel Services Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Yasmin Bin Saadon Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 049766052 yasmin@mpkangar.gov.my
Management Services Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
NUR AFIFAH BINTI ASARI PEN PEGAWAI TADBIR (N29) 04-9761288 049766052 nur.afifah@mpkangar.gov.my
rosmariani Rosmariani Bt Ab Rashid Pegawai Tadbir 04-9762188 049766052 rosmariani@mpkangar.gov.my
Azman Bin Ahmad AZMAN BIN AHMAD PEMBANTU TADBIR (P/O) 04-9762188 04-9766052 azman@mpkangar.gov.my
General Administrative Unit
Photo Name Designation Tel Fax Email
Abdul Hafiizh Bin Had Abdul Hafiizh Bin Had Pembantu Operasi 04-9762188 049766052 hafizh@mpkangar.gov.my