MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat (N22) 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis WAN AHMAD FAZLI BIN WAN KAMIS TUAN YANG DIPERTUA 049762188 04-9766052 wan.fazli@mpkangar.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
HAJI SUHAIMI BIN A MAJID PEGAWAI UNIT KHAS (N48) 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Khairulfizura Binti Khairuddin Pegawai Khidmat Pelanggan 04-9762188 04-9766052 khairulfizura@mpkangar.gov.my
NorAzlina Bt Abd Aziz Pembantu Tadbir (P/O)-N17 04-9762188 049766052 norazlina.aziz@mpkangar.gov.my
NORAINI BINTI ABD MANAF PEGAWAI TADBIR (N41) 04-9762188 049766052 nooraini@mpkangar.gov.my
Mazlan Bin Mohamad Pembantu Awam 04-9762188 04-9766052 mazlan@mpkangar.gov.my
SUVEENA A/P KAI PEMBANTU TADBIR 04-9762188 04-9766052 suveena@mpkangar.gov.my
Noor Najwa Bt Shahidan Pembantu Tadbir (P/O)-N17 04-9762188 049766052 noor.najwa@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 04-9766052 madzita@mpkangar.gov.my