MENU

Pejabat Tuan Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
nafizah Nafizah Bt Darus Pembantu Setiausaha Pejabat (N22) 04-9761942 049779942 nafizah@mpkangar.gov.my
Pentadbiran Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Haji Suhaimi Bin A Majid Pegawai Unit Khas (N48) 04-9767126 su@mpkangar.gov.my
Pejabat Tuan Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis Wan Ahmad Fazli Bin Wan Kamis Setiausaha 049762188 04-9766052 wan.fazli@mpkangar.gov.my
madzita binti che ismail Madzita Binti Che Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 04-9766052 madzita@mpkangar.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
AMIRA BINTI JAMALUDIN PEGAWAI TADBIR (N41) 04-9762188 049766052 amira@mpkangar.gov.my
Suhaizie Bin Salim Pembantu Operasi 04-9762188 04-9766052 suhaizie@mpkangar.gov.my
Azyyati Binti Abdul Wahab Pembantu Tadbir (P/O) 04-9762188 04-9766052 azyyati@mpkangar.gov.my
Ku Azarul Bin Ku Othman Pembantu Awam (H11) 04-9762188 049766052
FIRDAUS BIN SAADON PEN PEGAWAI TADBIR (N29) 04-9761288 049766052 firdaus@mpkangar.gov.my
Yasmin Bin Saadon Pembantu Tadbir (P/O)-N17 04-9762188 049766052 yasmin@mpkangar.gov.my